Modlniczka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
18 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
450 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
100
Nazwa budynku
WITEK HOME
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2021-12-01
Numer oferty
299/231/OLW

Opis nieruchomości

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - POWIERZCHNIA HANDLOWA 450 M2 w CENTRUM HANDLOWYM WITEK HOME Modlniczka ul. Handlowców 12 (przy węźle obwodnicy) 

PROPONUJEMY do wynajęcia powierzchnię handlową na poziomie -1,  450 m2 w Centrum Handlowym WITEK HOME. na tym samym poziomie sprzedawane są dywany, wykładziny, tapety, porcelana i wyposażenie kuchni, meble ogrodowe, oświetlenie, ręczniki, firanki oraz znajduje się salon firmy BELMEB. Z głównego holu na powierzchnię -1 można się dostać poprzez  ruchome schody lub windę osobową.  Powierzchnia klimatyzowana.
POD OBIEKTEM BARDZO DUŻY PARKING DLA GOŚCI CENTRUM.
CENA NAJMU 40,00 PLN netto + VAT + media

Kontakt –EWA KOŁODZIEJCZYK - licencja zawodowa nr 1947
telefon – 501 48 72 76, ekolodziejczyk@op.pl
***agoranieruchomosci.com.pl***
Niniejsze ogłoszenie jestwyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisówkodeksu cywilnego. Wszystkie dane zamieszczone w ogłoszeniu zgodne są zinformacjami otrzymanymi od właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Ewa Kołodziejczyk

Ewa Kołodziejczyk

Telefon:
501-48-72-76
E-mail:
ekolodziejczyk@op.pl
Numer licencji:
1947

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk z siedzibą w Kraków (30-390) przy Zawiła 56. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).