Zabierzów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
9 500 PLN
Cena za m2
26,99 PLN
Powierzchnia
352 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Numer oferty
743/231/OHW

Opis nieruchomości

***WOLNO STOJĄCY BUDYNEK PRODUKCYJNO - BIUROWY 352 M2, OBIEKT KLIMATYZOWANY ZE ZMYWALNYMI POSADZKAMI, STAN BARDZO DOBRY***

Zabierzów - proponujemy do wynajęcia samodzielny obiekt produkcyjny, magazynowy z rampą rozładunkową i zapleczem socjalno - biurowym. DOSTĘPNY od ZARAZ

- bardzo dobry stan techniczny,
- pow. 352 m2
- działka o pow. ok. 12 a
- pomieszczenia produkcyjne klimatyzowane,
- zmywalne posadzki z kanalizacją.
- przydział mocy 40 kW
- ogrzewanie gazowe
- budynek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
- konstrukcja budynku murowana.
- działka utwardzona i wyłożona kostką brukową.
- teren zamknięty i ogrodzony na wyłączny użytek najemcy

Cena najmu: 9500 zł/mc + VAT + media

***agoranieruchomosci.com.pl***
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszystkie dane zamieszczone w ogłoszeniu zgodne są z informacjami otrzymanymi od właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana
  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Dorota Kołodziejczyk

Dorota Kołodziejczyk

Telefon:
508 222 619
E-mail:
do.kolodziejczyk@gmail.com
Numer licencji:
25657

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk z siedzibą w Kraków (30-390) przy Zawiła 56. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).