Zabierzów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
13 220 PLN
Cena za m2
20 PLN
Powierzchnia
661 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Koszty eksploatacyjne (m2)
3,50 PLN
Min. okres najmu (w latach)
1
Dostępne od
2022-06-01
Numer oferty
911/231/OHW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia NOWOCZESNA POWIERZCHNIA z przeznaczeniem na PRODUKCJĘ, LABORATORIA, MAGAZYN lub PRACOWNIE KOMPUTEROWE zlokalizowana w ZABIERZOWIE. **DOSTĘPNA od ZARAZ** Bardzo duży przydział mocy, powierzchnie są ogrzewane, klimatyzowane z bezpyłową, zmywalną posadzką. WYSOKI STANDARD, atrakcyjna cena najmu.

SZCZEGÓŁY:
- powierzchnia - 661 m2
- wysokość ok. 3,30 m.
- doskonały stan techniczny
- duży przydział mocy - dwa transformatory na posesji
- bezpyłowa, zmywalna posadzka
- klimatyzacja, ogrzewanie i wentylacja dla biur i produkcji
- 2 piętro
- 2 windy towarowe udźwig 2 i 3,2 tony
- światłowód
- zamknięty, dozorowany i monitorowany teren
- dojazd, parking i plac manewrowy dla TIR
- możliwość adaptacji pow. pod potrzeby Najemcy

CZYNSZ netto: 20 zł/m2 + 3,50 zł/m2 - opłata eksploatacyjna* (zawiera koszt: ochrony 24/7, odpadów komunalnych, odśnieżania i wiele więcej) + proporcjonalny udział w częściach wspólnych

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszystkie dane zamieszczone w ogłoszeniu zgodne są z informacjami otrzymanymi od właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana
  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Dorota Kołodziejczyk

Dorota Kołodziejczyk

Telefon:
508 222 619
E-mail:
do.kolodziejczyk@gmail.com
Numer licencji:
25657

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk z siedzibą w Kraków (30-390) przy Zawiła 56. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).