nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Kontakt »

Szczegóły Oferty

obiekt produkcyjno_magazynowy ( wynajem )

646/231/OOW

Numer:
646/231/OOW
Miasto:
NOWY TARG
Cena:
30 000 PLN
Cena za mkw:
15 PLN mkw
Powierzchnia:
2000.00 m2
Liczba pokoi:
10
Piętro:
0
Liczba pięter:
1
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Ochrona:
TAK

Opis

Proponujemy do wynajęcia powierzchnię pod PRODUKCJĘ, MAGAZYN, USŁUGI, WARSZTATY położoną w Nowym Targu w dzielnicy przemysłowej. Całkowita powierzchnia obiektu to prawie 9000 m2 hal i powierzchni biurowych oraz socjalnych, podzielona na SZEŚĆ HAL, każda stanowiąca odrębną część lub jednolitą całość, o rożnych powierzchniach. Obiekt daje bardzo wiele możliwości podziału powierzchni.
Teren i obiekt uzbrojony we wszystkie media KANALIZACJA deszczowa i sanitarna, WODOCIĄG miejski, ENERGIA ELEKTRYCZNA z własną stacją trafo 630 kW, GAZ ZIEMNY o wydajności 230 m3/h, OGRZEWANIE - olej opałowy, kocioł o wydajności 56 kW, INSTALACJA SPRĘŻONEGO POWIETRZA - 2 kompresory o wydajności 3,68 m3/min max ciśnienie robocze 7,5 bara.
HALA I - prostokąt o wymiarach 25 m x 118 m, składający się z trzech niezależnych części biurowo - socjalnej o powierzchni 377 m2, powierzchni biurowych - 119 m2 i części produkcyjnej / magazynowej 2296 m2 z czego obecnie wynajęta jest powierzchnia około 300 m2. Hala ogrzewana, doświetlona przez świetliki z niepylną posadzką. Powierzchnia tej części może zostać wynajęta z częścią powierzchni socjalnej bez konieczności wynajmowania powierzchni biurowej. Dostęp do obiektu poprzez bramę lub bramy z poziomu '0".
HALA II - powierzchnia 1232 m2, która bezpośrednio łączy się z halą I dając możliwość powiększenia powierzchni do 3500 m2. Ta część bez ogrzewania ( z możliwością zainstalowania ogrzewania). Szerokość około 14 m, długość 90 m. Brama magazynowa z poziomu "0".
HALA III - wiata, która stanowi bufor dla hali IV (może zostać rozebrana i tym samym powiększyć otwarty plac manewrowy lub magazynowy). Prostokąt o wymiarach 8 m x 41 m
HALA IV - powierzchnia 720 m2, prostokąt o wymiarach 45 x 16 m, która może stanowić samodzielną część lub powiększać halę I lub V.
HALA V- powierzchnia 2566 m2, na jej powierzchni usytuowana jest czynna lakiernia oraz powierzchnia magazynowa. Hala o wymiarach około 85 m x 31 m. Doświetlona poprzez świetliki. LAKIERNIA do malowania elementów proszkowo jak i farbą ciekłą. Suszenie odbywa się na ciepło. Urządzenia lakiernicze produkcji włoskiej firmy a oprzyrządowanie - pistolety/sterowanie firmy Wagner. jest to kompletna linia która składa się z śrutownicy, myjki kanałowej, suszarni kanałowej, automatycznej kabiny do malowania proszkowego, pieca kanałowego, kabiny z kurtyną wodną, kabin proszkowych, II pieca tunelowego, systemu górnociągów. Cała linia lakierni może zostać zdemontowana i wtedy do wynajęcia jest hala o powierzchni jak wyżej z dwoma bramami przez, które do środka mogą wjechać TIR-y. Przed bramami duży plac manewrowy.
HALA VI - prostokąt o wymiarach 85 x 12 m - powierzchni około 970 m2 z dużą bramą magazynową. Może zostać wynajęta jako samodzielna hala lub powiększyć powierzchnię HALI V.
Do obiektu prowadzą dwa niezależne wjazdy dodatkowo ułatwiające podział obiektu. Możliwe są adaptacje powierzchni pod potrzeby najemcy.
Przesz ostatnie lata hale wykorzystywane były jako obiekty produkcyjne i magazynowe. W obiekcie znajduje się powierzchnia socjalna pod potrzeby produkcyjne. Obiekt dobrze utrzymany z dobrym dojazdem dla TIR-ów.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA TEGO OBIEKTU PONIEWAŻ NIE SPOSÓB OPISAĆ WSZYSTKICH MOŻLIWOŚCI I ZALET, KTÓRYMI DYSPONUJE.
Cena najmu hal - około 15,00 PLN/m2 (do indywidualnego uzgodnienia z najemcą, uzależnione od wielkości powierzchni, czasu trwania umowy i kosztów adaptacji) + VAT + media
Cena najmu powierzchni biurowej - 20,00 PLN/m2 + VAT + media

POSIADAMY W SWOJEJ BAZIE KILKASET OFERT MAGAZYNÓW, BIUR, LOKALI, OBIEKTÓW PRODUKCYJNYCH I KOMERCYJNYCH.
NAPISZ CZEGO SZUKASZ, PRZYGOTUJEMY SZCZEGÓŁOWĄ PROPOZYCJĘ.

Kontakt Ewa Kołodziejczyk 501 48 72 76 nieruchomosciagora@gmail.com
www.agoranieruchomosci.com.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszystkie dane zamieszczone w ogłoszeniu zgodne są z informacjami otrzymanymi od właściciela lub osoby przez niego wskazanej.
AGORA - NIERUCHOMOŚCI Sp.C E.Kołodziejczyk, L.Wojtasiewicz
30-363 Kraków ul. Rzemieślnicza 1
501 48 72 76, 601 23 82 23
nieruchomosciagora@gmail.com www.agoranieruchomosci.com.pl
Ewa Kołodziejczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1947
tel: 501-48-72-76
email: ekolodziejczyk@op.pl

 
AGORA - NIERUCHOMOŚCI S.C. E. Kołodziejczyk, L.Wojtasiewicz
Rzemieślnicza 1
30-363 Kraków
tel.: 501-48-72-76, 601-23-82-23
email: nieruchomosciagora@gmail.com
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.