Izdebnik

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 850 000 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
9 250 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Numer oferty
159/231/OGS

Opis nieruchomości

IZDEBNIK Gmina Lanckorona, nieruchomość 9250 m2 przy trasie DK52 Bielsko Biała - Głogoczów
Własność gruntu  Cena 20 000 /a (200 PLN/m2) 
Przeznaczenie : terenu usług U z możliwością prowadzenia działalności rzemieślniczej, produkcyjno - usługowej, produkcyjnej i innej wynikającej z aktualnych potrzeb Ub pod warunkiem zachowania uciążliwości w granicach posiadanej własności R teren upraw polowych i zieleni śródpolnej
Teren płaski, bez zadrzewienia 
Wjazd - dal nieruchomości została wydana decyzja z 2019 r  udzielająca zezwolenia na zjazd  publiczny z DK52 dla potrzeb obsługi komunikacyjnej planowanego biurowo - magazynowego. Wjazd częściowo wykonany.
Przez działkę przebiega ciek wodny, uregulowany ( o zmienionym przebiegu koryta) co powoduje, iż wielkość działki od drogi do cieku wynosi 71 a
za ciekiem wodnym działka ma również w części przeznaczenie pod usługi.

Kontakt – EWA KOŁODZIEJCZYK - licencja zawodowa nr 1947
telefon – 501 48 72 76, ekolodziejczyk@op.pl
***agoranieruchomosci.com.pl***
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszystkie dane zamieszczone w ogłoszeniu zgodne są z informacjami otrzymanymi od właściciela lub osoby przez niego upoważnionej.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 10
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Ewa Kołodziejczyk

Ewa Kołodziejczyk

Telefon:
501-48-72-76
E-mail:
ekolodziejczyk@op.pl
Numer licencji:
1947

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Agora Nieruchomości Ewa Kołodziejczyk z siedzibą w Kraków (30-390) przy Zawiła 56. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).